Sklepów z fajnymi ciuchami nigdy nie będzie zbyt wiele. My ostatnio trafiliśmy na Unrest Clothing i chcemy go Wam serdecznie polecić. Tak to już z nami bywa, że na dobry początek współpracy organizujemy konkurs. Do wygrania są ciekawe gadżety, więc liczymy na Wasze zaangażowanie.

Konukrs: Wygraj koszulkę, torbę i kostki Unrest Clothing

Marka Unrest Clothing od razu przypadła nam do gustu. Sami zobaczcie, jak szlachetnymi wartościami kierują się w życiu:

Unrest Clothing to zupełnie nowa marka odzieżowa mająca na celu szerzenie wyłącznie bluźnierczych grafik przy zachowaniu najlepszej możliwej jakości zarówno wykonania jak i artyzmu. Nasze ubrania to intensywne, mocno szczegółowe wzory oraz iście szatańskie podejście do klienta. Zaprzedaj nam swoją duszę a my damy Ci nasze ubrania.

Nasi koledzy z Unrest ufundowali zestaw: dowolna koszulka lub tank + torba + 5 kostek gitarowych. Aby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy:

1. Polubić HeavyRock.pl oraz Unrest Clothing na Facebooku.
2. Polubić tego newsa.
3. Pod TYM ZDJĘCIEM umieścić komentarz „Czaszki @unrestclth są najlepsze na świecie” (z oznaczeniem profilu Unrest Clothing) oraz nazwę i rozmiar wybranej koszulki Unrest.
4. Podpisać pakt z diabłem i czekać aż Ghost Rider przywiezie nagrody do domu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli, 5 października, do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później – poprzez naszego Facebooka oraz aktualizując ten wpis.

Powodzenia! \m/

Wyniki konkursu:

Koszulkę od Unrest Clothing wygrywa Irek M. Gratulujemy! Bądźcie czujni – niedługo będziemy mieli dla Was niespodziankę związaną z ich koszulkami.

Konukrs: Wygraj koszulkę, torbę i kostki Unrest Clothing

17 Komentarze Konkurs: Wygraj koszulkę, torbę i kostki Unrest Clothing [Zakończony]

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *