No Ordinary Outfit to niezależny, irlandzki, licencjonowany sklep odzieżowy i muzyczny, działający na rynku (dotąd głównie UK i USA) od 10 lat. Niedawno ta zacna ekipa przeniosła się z siedzibą do Polski (a konkretnie do Gdańska) i z tej właśnie okazji chcieliby dać Wam o sobie znać przed zbliżającym się jesiennym okresem premier i koncertów.

A zatem konkurs! A w nim do wygrania para butów Dr. Martens 1460 Smooth albo 1490 Smooth dostępnych w asortymencie sklepu (o niemałej wartości ok. 666 zł – zależnie od kursu euro ;). Do wyboru zatem jeden z tych modeli oraz dwa kolory: czarny lub wiśniowy.

dr martens 1490

Jak je zdobyć? Zasady są jak zwykle bardzo proste:

  1. Polub na facebooku 2 rzeczy: profil fundatora glanów – No Ordinary Outfit oraz nasz post konkursowy
  2. Zapisz się na newsletter na www.noordinaryoutfit.com (na dole strony głównej pod nagłówkiem Newsletter – wystarczy podać swoje imię w polu Name, adres pocztowy w polu Email i wcisnąć Subscribe) – bez obaw, chłopaki nie rozsyłają spamu, a i wypisać się przecież później można w razie czego
  3. Spójrz na załączone poniżej zdjęcie i wymyśl nazwę dla tego zespołu :) 
  4. UWAGA: Cenimy humor (więc to jak najbardziej może być parodia czegoś znanego), ale przede wszystkim oryginalność, niech to więc będzie autentycznie Wasz pomysł, a nie coś z listy poniżej zdjęcia, tudzież z innych źródeł. które przy załączamy dla zabawy / inspiracji (Methalica i Nine Inch Needles to póki co nasze faworyty :D)
  5. Wymyśloną przez siebie nazwę napisz w komentarzach w naszym poście konkursowym na facebooku

Konkurs potrwa do 7 października włącznie. Zwycięzcę pary martensów wybierzemy wkrótce potem, informując o tym w odpowiedzi na facebookowy komentarz. Zwycięzcę poprosimy wtedy na PW o nr buta, wybrany model, kolor i adres do wysyłki.

Gotowi?

My ich ochrzciliśmy Czterema Jeźdźcami Alkoholipsy (z legendarnej Wielkiej Czwórki Hashu). Wasza kolej!

 

2 Komentarze KONKURS: wymyśl nazwę kapeli i wygraj glany Dr. Martens za 666 zł

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *