Napalm Storm to thrashowy zespół, za którym kryje się dość ciekawa historia. Otóż jego współzałożycielem jest gitarzysta, Michał Kacprzak, który w wieku 12 lat przeprowadził się wraz z rodzicami do Hiszpanii. Ale dopiero na wakacjach w Polsce złapał za gitarę po raz pierwszy. Po powrocie założył z kolegami z drugiego końca Europy kapelę i tak łoją już 6 lat. W efekcie zeszłego lata grali nawet przed Overkill, a w lutym wydali debiutancki album Harmless Cruelty.

Do tytułowego utworu z płyty powstał teledysk (poniżej), który polecamy obejrzeć, albowiem jego znajomość przyda się w dzisiejszym konkursie!

Na ich profilu Bandcamp oraz na profilu YouTube znajdziecie cały materiał do odsłuchu. Aby jednak wygrać go na płycie CD wraz t-shirtem Napalm Storm, trzeba się lekko wysilić.

Zasady są proste:

  1. Wysyłając maila na adres konkurs@heavyrock.pl odpowiedz na pytanie: O jakim zwyrodnialcu opowiada utwór i teledysk „Harmless Cruelty”? Podpowiedź: był amerykańskim gwałcicielem i kanibalem dzieci żyjącym na przełomie XIX i XX wieku.
  2. Konkurs potrwa do  13 marca (niedziela) włącznie. Zwycięzców poinformujemy niedługo potem drogą mailową. W mailu zwrotnym do nas należy podać adres do wysyłki wraz z numerem telefonu (na wypadek problemów). Zespół osobiście wyśle do Was nagrody.

Masz facebooka? Koniecznie polub profil Heavyrock.pl oraz profil zespołu Napalm Storm! Zwłaszcza to drugie.

napalm storm

napalm storm harmless cruelty

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *