Na początku listopada ukazał się ósmy krążek w dyskografii zespołu Foo Fighters. O płycie zatytułowanej „Sonic Highways” napisano już wiele, ale warto poświęcić jej jeszcze kilka chwil uwagi. Nasza redakcja pragnie podtrzymać temat najnowszego dzieła Dave`a Grohla i spółki poprzez konkurs, w którym możecie zgarnąć egzemplarz tego wydawnictwa.

KONKURS: Wygraj płytę Foo Fighters "Sonic Highways"

Dave Grohl jest jedną z najbarwniejszych oraz najbardziej kreatywnych postaci na współczesnej rockowej scenie. Nagrywaniu najnowszej płyty towarzyszyła realizacja filmu dokumentalnego dla telewizji HBO, a lider zespołu w wywiadach już zapowiada, iż ma pomysł na następną płytę. Niedawno zadeklarował również, że Foo Fighters to „najgłupsza nazwa zespołu na świecie”… Jeżeli macie w tej kwestii podobne zdanie, to z pewnością będziecie mieli pomysł na przygotowane przez nas zadanie konkursowe.

www.youtube.com/watch?v=V_YlZ1JdcVk

Nagrodą w konkursie są 2 egzemplarze najnowszej płyty Foo Fighters „Sonic Highways”. Aby mieć szansę na wygraną należy spełnić kilka prostych warunków:

1. Polubić HeavyRock na Facebooku.
2. Polubić tego newsa.
3. Stworzyć alternatywną nazwę dla zespołu Foo Fighters oraz krótko uzasadnić swój pomysł.

Czekamy na nazwy w dowolnym języku. Najistotniejsza będzie dla nas argumentacja, dlaczego Dave i jego koledzy powinni grać pod takim szyldem.

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisujcie „FF”. Na Wasze maile czekamy do niedzieli 30 listopada , do godziny 23.59.

Wyniki:
Płyty Foo Fighters- Sonic Highways wygrywają Sebastian L. oraz Marcin B. Gratulujemy!
A oto Wasze przykładowe pomysły na nową nazwę dla grupy: Hajdúszoboszló, Rapid Rise, Crab Nebula, PART, PRETTY TENDERS, Stink Masters, Dave Grohl’s Experimental Fresh Pots Junkies Group, Surprise, pierdu, pierdu, jeeee, Bittersweet, Sweetie Dickie, The Great Booger Collectors, Fear Fighters, Tribute to Nirvana, 7 Fighters of Apocalypse, Fuck Haters, Reload 94′, No Growl, Legendarius, Poo Violence, Dave Grohl Band, Globtrotters i Fools Fighters.

KONKURS: Wygraj płytę Foo Fighters "Sonic Highways"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *