Już miesiąc upłynął od opublikowania naszej recenzji najnowszego krążka muzyków z BlackSnake, a ich muzyka nadal bez przerwy gości w naszych odtwarzaczach. Po rozmowie z wokalistą, Kamilem Rusieckim, dowiedzieliśmy się kilku zaskakujących faktów i wyznań, co tylko zaostrzyło nasz apetyt i nadało tym kilku utworom dodatkowego, głębszego znaczenia. Skoro krążek jest tak dobry, to czemu nie mielibyśmy się nim z Wami nie podzielić?

photo

W ramach przypomnienia: BlackSnake to czwórka zakręconych gości pochodzących z Przemyśla, którzy swoje pomysły z powodzeniem przekładają na fenomenalną muzykę. Muzykę, nie dającą się inaczej określić niż szeroko pojęty, niebanalny rock’n’roll. Ich najnowsza płyta „Lucifer’s Bride” oprócz zmyślnego tytułu i intrygującej okładki zawiera potężną dawkę ciężkich, aczkolwiek wciągających i przyjemnych dla ucha dźwięków.

Co zrobić aby otrzymać jeden z dwóch dostępnych krążków? To proste. Wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie:

Który, z obecnie grających muzyków jest współzałożycielem zespołu BlackSnake?

Odpowiedzi należy przesyłać na e-mail konkurs@deathmagnetic.pl  w tytule wpisując „BLACKSNAKE”. Macie czas do niedzieli 13 lipca, do godziny 23.59. Wyniki konkursu opublikujemy w przyszły poniedziałek. Wtedy też skontaktujemy się ze zwycięzcami. Powodzenia!

Uwaga! Pierwsza osoba, która nadeśle prawidłową odpowiedź otrzyma także dowolną koszulkę ze sklepu diabolizer.pl!

Wyniki konkursu:
Najszybszy okazał się Piotr, a zaraz za nim Marcin. Gratulujemy wygranej!

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *