Stało się. Przygotowaliśmy dla Was kolejny ciekawy konkurs. Tym razem dzięki uprzejmości wydawnictwa Bukowy Las do wygrania jest pierwsza kompletna biografia fenomenalnego wokalisty, Roberta Planta. Jeżeli chcecie wzbogacić swoją kolekcję o tę wspaniałą pozycję to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Was do zabawy.

Konkurs: Wygraj książkę "Robert Plant. Życie"

Skala sukcesu Led Zeppelin jest niebywała: w samych tylko Stanach Zjednoczonych sprzedali 70 milionów płyt. Wyprzedzili ich pod tym względem jedynie The Beatles. Ich sukces przyćmiły jednak tragiczne wydarzenia. W biografii Roberta Planta znalazły się relacje z pierwszej ręki, opowiadające zarówno o największych wzlotach wokalisty, jak i najgłębszych upadkach; o tragicznej śmierci jego syna Karaca i przyjaciela, Johna Bonhama, perkusisty Zeppelinów. Ta fascynująca historia opowiada o niebywale utalentowanym muzyku i odważnym, zaangażowanym człowieku.

robert plant życie

Do wygrania są dwie książki „Robert Plant. Życie”.  Aby wziąć udział w konkursie musicie spełnić kilka prostych warunków:

1. Polubić HeavyRock.pl na Facebooku.
2. Polubić tego newsa.
3. Odpowiedzieć na pytanie: W jakich kapelach grał Robert Plant przed powstaniem Led Zeppelin? Wymień co najmniej dwie.

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisujcie „Plant”. Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 24 listopada, do godziny 23.59.

Wyniki:

Biografię Roberta Planta otrzymuje Tomasz P. oraz Artur Ł. Gratulujemy wygranej!

Konkurs: Wygraj książkę "Robert Plant. Życie"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *