Mamy dla Was do zgarnięcia 3 książki z serii Gwiazdy sceny od Wydawnictwa Anakonda, której jesteśmy patronami medialnymi. Jest to pozycja o charyzmatycznym wokaliście i jednym z największych gwiazd z Seattle. Pearl Jam & Eddie Vedder autorstwa Martina Clarke`a, to biografia, którą powinien przeczytać każdy fan grunge’u. Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Osoby nieprzekonane do wysokiej wartości nagrody  zapraszamy natomiast do przeczytania naszej recenzji.

KONKURS: Wygraj książkę Pearl Jam & Eddie Vedder

Pearl Jam to zespół, który powstał w 1990 roku w Seattle po rozpadzie Mother Love Bone i nagłej śmierci jego wokalisty Andrew Wooda. Jest zaliczany do tzw. „Wielkiej Czwórki Seattle” i jako jedyny z tego kręgu gra nieprzerwanie od ponad 20 lat na scenie, w prawie identycznym składzie. Zespół na swoim koncie ma 10 albumów, tysiące koncertów, kilka platynowych płyt, miliony sprzedanych krążków i trudne początki w show businessie. Więcej dowiecie się z lektury książki, którą macie okazję dzięki nam zdobyć.

Jak wiemy Pearl Jam uwielbia grać długie, zróżnicowane koncerty. Potrafi bawić się utworami i  setlistami. Lista koncertowa jest układana tuż przed rozpoczęciem koncertu i wiele razy zmieniana. Rzadko zdarza się żeby chłopcy zagrali identyczny set w kilku kolejnych koncertach.

KONKURS: Wygraj książkę Pearl Jam & Eddie Vedder

Członkowie zespołu sami przyznają, że wybór utworów i decyzja o tym, co zagrać w danym mieście, w danym dniu, jest dla nich czasem męcząca, ale i tak dobrze przy tym się bawią, a ludzie dzięki temu tłumnie przychodzą na ich koncerty. Co za tym idzie, nie nudzą siebie ani nikogo innego granym, w kółko identycznym repertuarem.

Zasady konkursu:

  1. Każdy uczestnik konkursu musi “polubić” ten wpis. Nie masz konta na Facebooku? Powiedz jacy jesteśmy fajni w komentarzu poniżej.
  2. Zgłoszenie konkursowe wyślij na adres: konkurs@deathmagnetic.pl w temacie wpisując „PEARL JAM”.
  3. Wysil się trochę w odpowiedzi, nagrody zawszę są wartę Twojego wysiłku.
  4. Baw się przy tym dobrze ;)
  5. W losowaniu nagrody będą brali tylko Ci uczestnicy, którzy spełnią wszystkie wyżej wymienione warunki.

Zadanie konkursowe:

A teraz musicie się trochę wysilić. 3 najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką.

Stwórz własną setlistę Pearl Jam, jaką chciałbyś usłyszeć na najbliższym koncercie w Polsce i napisz nam, dlaczego akurat te utwory powinny się w niej pojawić.

Macie czas do niedzieli, 2 marca, do godziny 23:59.

Książki wygrywają:

Katarzyna Gontarek, Paulina Kurowska oraz Paulina Matyszczyk.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *