Wobec premiery książki „Narodziny. Szkoła. Metallica. Śmierć. Tom 1” nie mogliśmy przejść obojętnie. Naszym entuzjazmem tradycyjnie pragniemy podzielić się z naszymi Czytelnikami. Razem z Wydawnictwem In Rock przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Konkurs: Wygraj książkę "Narodziny. Szkoła. Metallica. Śmierć - Tom 1"

Nagroda w naszym konkursie jest bardzo cenna, więc i zadanie nie może należeć do najprostszych. Z okazji premiery kolejnej książki o Metallice w redakcji panują doskonałe humory, o czym świadczy krótki tekst widoczny poniżej. Przeczytajcie go i zainspirujcie się do napisania własnej historii kwartetu z Bay Area.

Kiedy Lech Urwis i Grześ Chapnij usłyszeli po raz pierwszy basistę Urazu Krzycha Balkona, wiedzieli, że muszą go pozyskać do swojej kapeli. Tego również wieczoru w melinie „Wódka Cho Cho” zapadła decyzja, by wyrzucić z zespołu Dawida Oleja, który był rudy i nie przepuścił ani jednej butelki octu w PeWexie. Nowym gitarzystą prowadzącym miał zostać Zdzich Szalet z pobliskiego KusKusu. Tak powstawał legendarny zespół, którego pierwszy krążek na zawsze zmienił obliczę polskiego srasz metalu…

Do wygrania są 2 książki „Narodziny. Szkoła. Metallica. Śmierć – Tom 1”. Aby wziąć udział w konkursie musicie spełnić kilka prostych warunków:

1. Polubić HeavyRock.pl na Facebooku.
2. Polubić tego newsa.
3. Odpowiedz na pytanie: Jak nazywałaby się Metallica i jak zatytułowałaby swój debiutancki album…gdyby powstała w Polsce?

Uruchomcie swoją wyobraźnię. Wasze odpowiedzi możecie poszerzyć o inne aspekty z początków życia zespołów – powstali w Katowicach czy Lasach Pomorza? Przyjaźnili się z KATem czy Vaderem? Niczym nie ograniczajcie swojej kreatywności.

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisujcie „Metalika”. Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 10 listopada, do godziny 23.59. 

Wyniki:

Książki otrzymują Sylwester K. oraz Yippeekiyay Motherfucker. Gratulujemy!

www.youtube.com/watch?v=7KpxOmksHrY

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *