Dzięki naszym dobrym znajomym z Wydawnictwa SQN mamy dla Was książkę „Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie” autorstwa Paula Braninnigana. Jesteśmy przekonani, że jej lektura skutecznie umili Wam czas oczekiwania na najnowszą płytę Foo Fighters, której premiera zaplanowana jest na 10 listopada. Biografia Dave`a to pozycja z górnej półki (co niebawem potwierdzimy recenzją), więc oczekujemy od Was zaangażowania w zadanie konkursowe.

Konkurs: Wygraj książkę "Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie"

Lider Foo Fighters oraz perkusista legendarnej Nirvany uważany jest za jednego z najlepszych perkusistów rockowych. Za tą teorią przemawia m.in. jego bogata dyskografia – poza wspomnianymi wyżej zespołami współpracował również z Queens Of The Stone Age i stworzył metalowy projekt Probot oraz supergrupę Them Crooked Vultures. Jego występy gościnne aż trudno zliczyć.

Dave Grohl to niezwykle barwna osobowość, wobec której nie można przejść obojętnie. Przygotowaliśmy zatem zadanie, które zarówno Was, jak i nas, powinno wprawić w dobry humor…

www.youtube.com/watch?v=fhdCslFcKFU

Metoda jest już sprawdzona, więc z pewnością szybko się w niej odnajdziecie. Aby zawalczyć o książkę należy:

1. Przygotować MEMa dotyczącego Dave`a Grohla
2. Polubić ten wpis
3. Powstrzymać się od komentowania naszej grafiki

Zgłoszenia wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl w tytule wpisując „Dave G.”. Spośród nadesłanych prac wybierzemy najciekawszą/najzabawniejszą/najoryginalniejszą. W przypadku wątpliwości, zwycięzcę wybierzecie Wy – głosując na Facebooku.

Na Waszą twórczość czekamy do niedzieli 24 sierpnia do godziny 23:59. Wyniki (lub głosowanie) ogłosimy w poniedziałek na naszym Facebooku oraz aktualizując tego newsa.

Konkurs: Wygraj książkę "Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie"Wyniki:

Książkę wygrał Sebastian. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs: Wygraj książkę "Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *