Wydawnictwo Anakonda zaprezentowało kolejną książkę z serii „Gwiazdy sceny”. Tym razem radość zapanuje wśród fanów legendarnego zespołu The Doors. My natomiast, z przyjemnością ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze książki „Jim Morrison: Król Jaszczur”!

KONKURS: Wygraj jedną z trzech książek o Jimie Morrisonie!

The Doors to wyjątkowy zespół, a jego charyzmatyczny lider, Jim Morrison, cieszy się obecnie statusem postaci kultowej. Jego krótkie życie obfitowało w wielkie sukcesy i druzgocące porażki, w chwile chwały i momenty gorzkich rozczarowań. O jego barwnym życiu opowiada książka „Król Jaszczur”.

My mamy do zaoferowania trzy egzemplarze tej pozycji. Trafią one w ręce tych, którzy wezmą udział w konkursie i zaprezentują nam coś ciekawego. Jakie zadanie tym razem stawiamy przed Wami? Jest ono z pozoru proste – albumy The Doors, prócz świetnej muzyki, zostały również zapamiętane przez charakterystyczne okładki. Dlatego też każdy, kto chce wygrać egzemplarz książki „Jim Morrison: Król Jaszczur”, musi…

zrobić zdjęcie nawiązujące do wybranej okładki doorsowego albumu (albumy koncertowe oraz kompilacje również mile widziane).

Oceniać będziemy zarówno pomysłowość, jak i walory estetyczne i techniczne. Docenimy zarówno wierne kopie okładek, jak i luźne ich interpretacje. W drugim przypadku, prosimy również o przesłanie krótkiego komentarza do zdjęcia.

Swoje prace wysyłajcie na  konkurs@deathmagnetic.pl, w tytule wpisując „THE DOORS„.

Macie czas do piątku, 21 lutego, do godziny 23:59.

Powodzenia!

Wyniki konkursu:
Książki wygrywają: Karolinka, Dorota oraz Karol. Gratulujemy!

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *