Konkurs zakończony!
Nagrody wygrywają: Paweł, Elżbieta i Ewa
Gratulujemy!
———————————

Pod koniec minionego roku Steel Drunk wydali debiutancką EP-kę Vendetta. Bydgoscy hard-rockowcy koncertują więc po kraju w najlepsze w ramach trasy Vendetta Tour 2016. Po udanej serii gigów w styczniu zespół w lutym odwiedzi również Kraków, Szczecin, Słupsk, Miastko, Warszawę i Ostrów Wielkopolski. Pełna rozpiska koncertów znajduje się na oficjalnym profilu facebookowym grupy.

Na ich profilu Bandcamp znajdziecie cały nowy materiał (do posłuchania i do nabycia fizycznie). Całą EP-kę do pobrania w MP3 znajdziecie również TUTAJ, a jeśli jednak chcielibyście wygrać ją na CD, wraz z zespołem mamy dla Was konkurs i aż 3 płyty do rozdania!

Zasady są proste:

  1. Wysyłając maila na adres konkurs@heavyrock.pl odpowiedz na pytanie: Jaki nietypowy cover Steel Drunk wykonuje czasami na żywo? W znalezieniu odpowiedzi może pomóc Wam ich kanal YouTube.
  2. Konkurs potrwa do  7 lutego (niedziela) włącznie. Zwycięzców poinformujemy niedługo potem drogą mailową. W mailu zwrotnym do nas należy podać adres do wysyłki wraz z numerem telefonu (na wypadek problemów). Zespół osobiście wyśle do Was nagrody.

Masz facebooka? Koniecznie polub profil Heavyrock.pl oraz profil zespołu Steel Drunk! Zwłaszcza to drugie.

steel drunk

steel drunk vendetta ep

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *