Wraz z wydawnictwem Kagra przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs. Mimo ogromnej popularności metalowej grupy Rammstein na całym świecie, zespół nie doczekał się wielu biografii. Tym bardziej możemy być dumni, że jej spisania podjął się Polak, Łukasz Dunaj. A pisać, niewątpliwie, było o czym. Weźmy chociażby ich niebagatelne atrakcje na koncertach. Rammstein ma w swoim repertuarze płonące statywy, fajerwerki,  wymachiwanie przez Tilla nożem rzeźnickim w stroju kucharza, czy też jego płonący płaszcz, „pływanie” pontonem na rękach publiczności, polewanie widzów szlauchem oraz wiele innych. Zapowiada się więc ciekawa lektura, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

Rammstein: Premiera biografii "Die Band" 5 listopadaNagrodą w konkursie są 2 egzemplarze biografii Rammstein „Die Band”. Aby mieć szansę na wygraną należy spełnić kilka prostych warunków:

1. Polubić HeavyRock na Facebooku.
2. Polubić tego newsa.
3. Zaproponować nową, koncertową atrakcję, jaką Rammstein mógłby wykorzystać podczas swoich kolejnych tras.

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisujcie „Rammstein”Na Wasze maile czekamy do niedzieli 7 grudnia , do godziny 23.59.

Wyniki:
Książki wygrywają Rafał S. oraz Kinga G.

Konkurs: Wygraj biografię Rammstein „Die Band”

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *