Kilka dni temu informowaliśmy Was o premierze rock-opery „Jesus Christ Superstar”. Na zapowiedzi spektaklu jednak nie poprzestaliśmy i razem z Teatrem Muzycznym w Łodzi przygotowaliśmy dla Was konkurs. Jesteśmy przekonani, że warto wykazać zaangażowanie i powalczyć o te wejściówki.

Premiera rock-opery "Jesus Christ Superstar" w łódzkim Teatrze MuzycznymRealizatorzy przedstawienia sięgnęli po uwspółcześnioną wersję „Jesus Christ Superstar”, opierając się na wersji opracowanej przez Andrew Lloyda Webbera w 1998 r. Zdaniem dyrektora artystycznego, rock-opera po raz pierwszy w Polsce będzie prezentowana w tak „ostrym brzmieniu”. Chcecie poszukać odpowiedzi na pytanie: Kim jest Jezus – człowiekiem czy bogiem, szaleńcem czy charyzmatyczną postacią? Jeśli tak, weźcie udział w przygotowanym przez nas konkursie

Aby wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na próbę generalną z udziałem publiczności (3 października, godz. 18:30) należy:

1. Polubić HeavyRock.pl na Facebooku
2. Polubić tego newsa
3. Odpowiedzieć na pytanie: Po raz który „Jesus Christ Superstar” zostanie wystawione w Polsce?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisując „Jesus”. Macie czas do wtorku 30 września, do godziny 23:59.

Wyniki ogłosimy dzień później – poprzez naszego Facebooka oraz aktualizując tego newsa. Powodzenia!

WYNIKI:
Na spektakl wybiorą się wraz z osobami towarzyszącymi Joanna Z. oraz Agnieszka Anna K. Gratulujemy wygranej!

www.youtube.com/watch?v=1x0Egr5pdsk&list=UUaVRk-1HQRK0QqsbNjXPuBw

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *