Nie jest tajemnicą, że muzyka poważna stanowi inspirację dla wielu wykonawców rockowych i metalowych. Istnieje nawet teoria, że gdyby Richard Wagner żył w późniejszych latach, współpracowałby z Led Zeppelin. Jednak Michał Jelonek, mimo rozwoju swojej kariery w okresie, w którym muzyka klasyczna nie cieszy się dużą popularnością, próbuje podawać ją słuchaczom w bardzo przystępnej i ciekawej formie. Jeśli chcecie usłyszeć na żywo popisy polskiego mistrza metalowych skrzypiec, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Konkurs: Wygraj bilety na koncert Jelonka w StodoleDo wygrania mamy 2 pojedyncze zaproszenia na koncert Jelonka, który odbędzie się 11 grudnia w warszawskim Klubie Stodoła. Aby wziąć udział w konkursie, musicie spełnić kilka prostych warunków:

1. Polubić HeavyRock na Facebooku.
2. Polubić tego newsa.
3. Odpowiedzieć na pytanie: W którym roku Jelonek zdobył nagrodę Złotego Bączka?

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisujcie „Jelonek”Na Wasze maile czekamy do niedzieli 7 grudnia , do godziny 23.59. Wyniki opublikujemy dzień później na Facebooku oraz w aktualizacji tego newsa.

Wyniki:

Bilety wygrywają: Anna K. oraz Izabela B.

Konkurs: Wygraj bilety na koncert Jelonka w Stodole

1 Comment Konkurs: Wygraj bilety na koncert Jelonka w Stodole [Zakończony]

  1. marek świecki

    michal jelonek, zdobyl, nagrodę, złotego baczka, w roku 1993, oraz zdobyl nagroed az 4 razy 1995i1996oraz2004 i 2010

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *