Już za kilka dni wystartuje jesienna trasa Behemotha – Polish Satanist Tour. Podczas 9 koncertów zespół zaprezentuje publiczności na żywo wydaną na początku tego roku płytę – „The Satanist”. W roli supportów wystąpią Merkabah, Tribulation oraz Mord’A’Stigmata. Z tej okazji razem z Klubem Stodoła przygotowaliśmy dla Was konkurs.

behemoth_stodola

Behemotha przedstawiać nikomu nie trzeba. Od ponad 20 lat zespół kroczy swoją mroczną ścieżką, zdobywając nowych fanów zarówno w kraju, jak i zagranicą. Adam Nergal Darski znany jest już nie tylko jako muzyk, kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista i wokalista, ale także jako osobowość telewizyjna i dziennikarz. Tegoroczną trasę w Polsce lider Behemotha zapowiada tak:

Pierwszy raz odwróciliśmy schemat. Zwykle trasa po kraju była tą pierwszą która rozpoczynała cykl koncertowy… tym razem zdążyliśmy objechać pół globu. Plusów tej roszady jest wiele, ale najważniejszy jest fakt, że zespół jest świetnie ograny z nową setlistą. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że jest to nasza kondycja życiowa i już za chwilę udowodnimy swoją silę po raz kolejny! Poza tym jesteśmy wyjątkowo głodni naszych fanów…

www.youtube.com/watch?v=ZzIC_Vt_6JY

Nagrodami w konkursie są 2 pojedyncze wejściówki na koncert Behemotha w Klubie Stodoła, który odbędzie się 10 października. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy spełnić 3 poniższe punkty:

1. Polubić HeavyRock.pl na Facebooku
2. Polubić tego newsa
3. Odpowiedzieć na pytanie: W jakim kraju Behemoth zagrał w tym roku koncert bez swojego charakterystycznego makijażu i przebrania?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisując „Behemoth w Stodole”. Macie czas do wtorku, 7 października, do godziny 23:59. Wyniki opublikujemy dzień później – aktualizując tego newsa oraz na naszym Facebooku.

Więcej informacji o koncertach w Klubie Stodoła znajdziecie TUTAJ.

Wyniki konkursu:
Bilety na koncert wygrywają Mirella S. oraz Łukasz M. Gratulujemy i życzymy Wam, aby koncert się odbył!

Konkurs: Wygraj bilety na koncert Behemotha w Stodole

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *