Spekulacje na czym skończyła się Coma, a może tak naprawdę nigdy się nie zaczęła nie przeszkadzają zespołowi w wypełnianiu po brzegi sal koncertowych. Hejterzy hejtują, a jesienna trasa łódzkiej grupy trwa. W tym roku album formacji „Pierwsze wyjście z mroku” obchodzi swoje 10 urodziny. Z tej okazji Coma przygotowała specjalny set koncertowy, na którym będzie można usłyszeć pierwszą płytę zespołu w CAŁOŚCI. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć, dlatego tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie.

KONKURS: Wygraj bilet na koncert zespołu COMA w StodoleDo wygrania mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia na koncert Comy, który odbędzie się 27 listopada w warszawskim Klubie Stodoła. Aby wziąć udział w konkursie musicie spełnić kilka prostych warunków:

1. Polubić HeavyRock na Facebooku.
2. Polubić tego newsa.
3. Odpowiedzieć na pytanie: Co żrą śmierdzące potem anioły z utworu „Pierwsze wyjście z mroku” zespołu Coma?

Wysyłajcie swoje odpowiedzi na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisujcie „Coma w Stodole”. Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku 19 listopada, do godziny 23.59. Wyniki opublikujemy dzień później na Facebooku oraz w aktualizacji tego newsa.

Jeśli jesteście zainteresowani innymi wydarzeniami w Stodole, zerknijcie TUTAJ.

Wyniki:

Bilety na koncert zespołu COMA w klub Stodoła wygrywają Paulina B. oraz Marek M. Gratulujemy!

KONKURS: Wygraj bilet na koncert zespołu COMA w Stodole

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *