Dzięki uprzejmości AlterArt mamy dla Was 2 wejściówki na jedyny w Polsce koncert Nine Inch Nails. Aby zawalczyć o bilety należy zmierzyć się z naszym zadaniem konkursowym, które znajdziecie poniżej.

Konkurs: Wygraj bilet na koncert Nine Inch Nails
W miniony weekend, dokładnie 17 maja 2014 r., Trent Reznor skończył 49 lat. Z tej okazji postanowiliśmy, aby zadanie konkursowe powiązać właśnie z tą datą. Jeśli chcecie spotkać się z nami 10 czerwca w katowickim Spodku musicie kreatywnie podejść do następującego zadania:

Stwórz życzenia dla Trenta Renzora, które złożysz mu z okazji 50. rocznicy urodzin.

Używając słowa „stwórz” umożliwiamy Wam realizację zadania różnymi sposobami – możecie napisać je w mailu, ale również przesłać zdjęcie specjalnie przygotowanej kartki urodzinowej. Fotografie oraz filmy również będą mile widziane. Pokażcie na co Was stać dla Nine Inch Nails!
Swoje prace przesyłajcie na konkurs@deathmagnetic.pl, w tytule wpisując „NIN”. Macie czas do niedzieli, 25 maja, do godziny 23:59. Powodzenia!

Wyniki konkursu:

Bilety na koncert Nine Inch Nails wygrywają Natalia oraz Magdalena. Gratulujemy! Ich prace możecie obejrzeć poniżej.

Natalia:

 Życzę mu kolejnych nagród zarówno muzycznych jak i tych filmowych i chętnie oddałabym mu swojego Oscara, którego równie dumnie dzierżę w dłoni.

Konkurs: Wygraj bilet na koncert Nine Inch Nails

Magdalena:

abyś zawsze miał miejsce, do którego możesz uciec oraz drogi, w której zawsze możesz się schować. czegoś rzeczywistego, czegoś prawdziwego, bardzo dobrze zdefiniowanej roli w twoim życiu. abyś zawsze mógł się powstrzymać. Żeby nigdy nie było za późno i żebyś zawsze mógł się poprawić. byś sprostał swojemu przeznaczeniu, zrozumienia najczystszego uczucia, staysfakcjonującego początku końca, naprawienia całego życia w jednym rozbłysku, mimo rozpadu niebios, ciągłego czołgania się, prześlizgnięcia się, przedostania się na drugą stronę, zaszycia pęknięć i dziur, które musiałeś ukrywać. niech bóg ma litość nad twoim małym, brudnym sercem. i żebyś spróbował. żebyś zawsze próbował i tych prób nigdy nie musiał żałować. i wszystkiego, czego życzysz sobie i innym.

„wish there was something real, wish there was something true. wish there was something real in this world full of you”

Konkurs: Wygraj bilet na koncert Nine Inch Nails

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *