17 maja w katowickim Spodku po raz pierwszy w Polsce wystąpi Manowar – jedna z najlepszych grup power-metalowych na świecie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

KONKURS: Wygraj bilet na koncert ManowarManowar powstał w 1980 roku za sprawą  Joeya DeMaio i Rossa Friedmana. Zespół duże uznanie zyskał po premierze albumu „Fighting the Word”, który ukazał się w 1987 roku. Jednak dopiero płyta wydana rok później dała grupie miejsce w historii gatunku. „Kings Of Metal” to płyta pełna zarówno dynamicznych, pełnych ekspresji heavymetalowych utworów jak i podniosłych hymnów. Jedna z pełnych patosu pieśni – „The Crown And The Ring” została nagrana w Katedrze Św. Pawła w angielskim Birmingham przy udziale stuosobowego chóru.

Fanów muzyki metalowej czeka naprawdę wielkie wydarzenie. Już dziś można być pewnym, że będzie to niezwykle energetyczny i… głośny wieczór. Manowar jest bowiem uważany za najgłośniej grający zespół na świecie. 

Z okazji majowego koncertu mamy dla was 3 bilety! Aby je wygrać trzeba odpowiedzieć na jedno, proste pytanie:

Który utwór zespołu Manowar chciałbyś usłyszeć, jeśli brałbyś udział w prawdziwej bitwie? Uzasadnij swój wybór w kilku ciekawych zdaniach.

Odpowiedzi prosimy wysyłać do czwartku, 1 maja, do godziny 23:59 na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w tytule wpisując „Manowar”. Autorzy 3 najlepszych i najbardziej kreatywnych maili otrzymają nagrody.

Powodzenia!

Bilety otrzymują:
1. olo dobrowolsko
2. Latarka
3.  Zlatan Cooper

Gratulujemy!

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *