Jak już informowaliśmy, grupa Machine Head zagra już 13 sierpnia w warszawskiej Progresji. Jako, że jesteśmy patronem medialnym tego wydarzenia, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jedna wejściówka na te niesamowite show. Będzie to koncert klubowy więc możemy być pewni, że temperatura zostanie podgrzana do czerwoności! Machine Head to czołowy przedstawiciel sceny z Bay Area – nie może Was tam zabraknąć!

Machine Head

Jak zdobyć bilet? O tym w dalszej części newsa!

Zespół powstał na początku lat 90. w Oakland, w Kalifornii, z inicjatywy Robba Flynna i Adama Duce’a. Już debiutancki krążek Machine Head, „Burn My Eyes”, odniósł spory sukces przede wszystkim w Europie. Kolejne albumy („The More Things Change…”, „The Burning Red”, “Supercharger”, “Through the Ashes of Empires”, “The Blackening”, “Unto the Locust”) przyniosły zespołowi rozgłos na całym świecie.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=jxjeqCd6Zm0

Rok 2014 to kolejny etap w karierze zespołu – premiera płyty “Killers & Kings” i międzynarodowa trasa koncertowa. W jej ramach Machine Head odwiedzą Polskę.

Machine Head

Konkurs!

Mamy dla Was pojedynczą wejściówkę do Progresji, abyście na własnej skórze mogli poczuć moc, która będzie z całą pewnością płynąć ze sceny! Co zrobić aby ją zdobyć? Zasady są proste ale i wymagające!

  1. „Polub” ten wpis klikając „Lubię to!”
  2. Włącz swoją ulubioną płytę zespołu (głośno!)
  3. W komentarzu do tego wpisu lub na maila konkurs@deathmagnetic.pl odpowiedz na pytanie: Co myśli sobie Robb Flynn na poniższym zdjęciu?

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 10 sierpnia 2014 włącznie. Powodzenia!

FlynnBirthday3

Konkurs zakończony, dziękujemy Wam za olbrzymią ilość zgłoszeń na stronie oraz na naszej skrzynce pocztowej. Niestety bilet mamy tylko jeden, a trafia on do: Rafała.

Rafał, sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

1 Comment Konkurs: Wygraj bilet na jedyny koncert Machine Head w Polsce [Zakończony]

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *