Marek Piekarczyk to jedna z ikon polskiego rocka. Najczęściej określany jako bezkompromisowy, męski, uczciwy i totalnie szczery. Niczego więcej nie potrzeba, by znaleźć idealnego bohatera do napisania biografii. Właśnie dlatego z wielką radością mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest autobiografia wokalisty TSA.

Konkurs: Wygraj autobiografię Marka Piekarczyka „Zwierzenia kontestatora”Chociaż kariera muzyczna Marka Piekarczyka rozpoczęła się w 1969 roku, to pierwsze sukcesy artysta odniósł na początku lat 80., po dołączeniu do grupy TSA. Prekursorzy heavy metalu w Polsce zagrali około 2000 koncertów w Polsce oraz USA, Kanadzie, Belgii, Holandii, Czechosłowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Litwie, Białorusi, Ukrainie i Niemczech. Ich utwory wielokrotnie okupowały pierwsze miejsca list przebojów.

W rozmowie z uznanym polskim dziennikarzem, jakim jest Leszek Gnoiński, Marek Piekarczyk wspominał swoje pełne przygód życie. Opowiedział m.i.n. o swoich idolach, przyjaciołach, a także roli trenera w talent-show „Voice Of Poland”. Nie zabrakło oczywiście historii dotyczących jego bogatego dorobku muzycznego.

Taka rekomendacja powinna być wystarczającą motywacją do zaangażowania się w przygotowany przez nas konkurs. Zadanie nie należy do najtrudniejszych, a nagroda jest bardzo cenna.

Konkurs: Wygraj autobiografię Marka Piekarczyka „Zwierzenia kontestatora”

Mamy dla Was dwie książki „Zwierzenia kontestatora”.  Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić 3 proste warunki:

1. Polubić HeavyRock.pl na Facebooku.
2. Polubić tego newsa.
3. Podać tytuł rock-opery, w której główną rolę zagrał Marek Piekarczyk.

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisujcie „Piekarczyk”. Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy  17 grudnia, do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy dzień później aktualizując tego newsa oraz na naszym Facebooku.

Wyniki:

„Zwierzenia kontestatora” zgarniają: Mirosława C. oraz Stachu. Gratulujemy!

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *