Killtown Bookings i Left Hand Sounds przedstawiają:

DHG, trasa

Dødheimsgard/DHG + Diskord

19.06., U Bazyla, Poznań

bilety: 45pln (przed wejściem)

Dødheimsgard/DHG (Oslo, Norwegia)

Najpierw wciągnęli Black Metal na norweskie sztandary, by po latach te sztandary wyrzucić. Niezależnie jednak od prezentowanego oblicza, Dødheimsgard nadal pała miłością do osiągania w swej muzyce kolejnych ekstremów. Sama zaś nazwa zespołu Vicotnika uchodzić może za synonim absolutnego artystycznego wyzwolenia, choć niejednokrotnie osiąganego skrajnymi metodami. Wydana w zeszłym roku, piąta płyta „A Umbra Omega” jest dla twórców kultowego „Kronet til konge” i przełomowego „Supervillain Outcast” kolejnym krokiem na ścieżce do całkowitego szaleństwa. Czy kryje się w nim metoda? Przekonasz się już 19 czerwca na własnej skórze.

Dla fanów: Mayhem, Darkthrone, Virus, Aborym, Blut Aus Nord, Thorns

Web: www.facebook.com/DODHEIMSGARD

„The Unlocking” z płyty „A Umbra Omega”:

www.youtube.com/watch?v=wjI_0pydBsg

 

Diskord (Oslo, Norwegia)

Partnerami koncertowego szaleństwa DHG będą podczas trasy „A Shadow over Europe” ich krajanie z Diskord. Gęsty, zawiły i kompozycyjnie pogmatwany death metal w wykonaniu tego trio zjednał mu zwolenników pod wieloma szerokościami geograficznymi. Totalna dzikość zderzona z potęgą intelektu – tak w telegraficznym skrócie można scharakteryzować ostatni minialbum Diskord, pt. „Oscillations”.

Dla fanów: Gorguts, Atheist, Deathspell Omega

Web: www.diskord.net

www.facebook.com/DiskordNorway

„A Downward Spire” (oficjalny wideoklip)

www.youtube.com/watch?v=zZvgLK8RefY

 

Ponadto, trzech szczęśliwców dostanie wlot na gig za darmo. Wystarczy wziąć udział w facebookowym konkursie, który na górze naszego fanpage’a.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *