Nie tak dawno swoim singlem Planety świętowali premierę płyty Universum, teraz pokazują, jak wyglądają ich koncerty. Animal Inside to już trzeci singiel z debiutu Spring Rolls, za to teledysk po raz pierwszy w wersji koncertowej.

Piosenka Animal Inside  oddaje koncertowy żywioł młodego zespołu z Kraśnika. – Podczas prac nad albumem nie baliśmy się eksperymentować, szukać nowych brzmień, które by dobrze łączyły się z gitarami i naszym graniem. – opowiada zespół – Animal Inside jak sam tytuł wskazuje budzi w nas zwierzęce instynkty, idealnie nadaje się na koncerty, a fani uwielbiają się do niego bawić. Stąd pomysł na taką formę teledysku.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=umyg-2-i7AE]

Tym razem za teledysk odpowiada Dawid Wołoszyn, który razem z zespołem jeździł podczas ich Mikołajkowej Trasy, która promowała album. Wideoklip wyróżnia się dynamicznym montażem, dużą ilością akcji i energią, która wręcz uderza ze sceny – Dawid to szaleniec (śmiech). Był z nami w czasie tych koncertów, bawił się, śpiewał, a jak trzeba było zrobić dobre ujęcie to i potrafił skoczyć ze sceny do tłumu. – wspomina wokalista, Artur Łukasik. Sceny koncertowe są połączone z ujęciami z trasy oraz ze Studia Kamienica, gdzie album został nagrany.

Premiera płyty Universum odbyła się 6 grudnia 2018 roku i od tego czasu zbiera bardzo przychylne recenzje. Zespół pojawia się zarówno w stacjach radiowych, jak i w telewizji ciągle zbierając nowych fanów. Nowego albumu możecie posłuchać na wszystkich popularnych serwisach streaming’owych lub zamówić na oficjalnej stronie zespołu.

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *