W trakcie ostatniego odcinka 13. sezonu amerykańskiej edycji Mam Talent!, KISS wykonali „Detroit Rock City” (wideo poniżej) oraz ogłosili, że w 2019 r. wyruszą w pożegnalną trasę po świecie – One Last Kiss: The End Of The Road World Tour.

Jak powiedział frontman, Paul Stanley:

To będzie nasza ostatnia trasa. Będzie to nasze najbardziej wybuchowe, największe show w karierze. Ludzie, którzy nas kochacie, przyjdźcie nas zobaczyć. A jeśli nie widzieliście nas nigdy, to jest ten czas. To będzie to show.

Warto przypomnieć, ze KISS już raz ogłaszali koniec kariery. Pierwsza pożegnalna trasa ruszyła w 2000 r., zakończyła się w lutym 2002 r., jednak już w sierpniu 2003 r. (po wielu pojedynczych występach pomiędzy) zespół na dobre wrócił do regularnego koncertowania. Jak tłumaczył Stanley, pożegnanie tamto było sposobem na „przyniesienie ulgi w cierpieniu” zespołowi targanemu przez lata wewnętrznymi konfliktami. Gene Simmons dodał, że „zeszli wtedy ze sceny z podkulonymi ogonami, zachowując resztki szacunku do samych siebie”, ale „szybko stało się jasne, że fani nie chcieli, by odchodzili.”

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *