W wywiadzie dla Cosmo Music (wideo poniżej), Kirk Hammett wyjawił, że myśli już o nowym albumie Metalliki:

Napisałem już wiele rzeczy, które odłożyłem dla zespołu – wiele rzeczy. bo na ostatnim albumie nie miałem nic, bo straciłem wszystko razem z moim iPhone’em – ponad 500 pomysłów… Długo się po tym podnosiłem. Dostałem na tym punkcie fioła i zasadniczo zacząłem tworzyć 2 razy więcej. Nadrobiłem to aż nadto. Więc na ten moment mam DUŻO materiału – kopiącego tyłek, świetnego materiału – i nie mogę doczekać się, aż puszczę go chłopakom i zmienimy to w muzykę i wydamy płytę z jeszcze większą ilością kopiącego tyłek metalu.

4 Komentarze Kirk Hammett ma „dużo kopiącego tyłek materiału” na nowy album Metalliki

 1. znafca trv kvlt metaló

  Kirk!
  W ogóle to jesteś nawet spoko koleżka, masz zajebiste, czarne paznokcie i takie tam… Ale jest taki problem, że gdy mówisz o „jeszcze większej ilości kopiącego tyłek metalu” – to ja kompletnie nie wiem, o co Ci chodzi! Czyżbyś razem z kolegami zamierzał nagrać drugą część „Ride the lightning” albo And justice for all”?

  1. cobra verde

   Możliwe że chodzi o materiał który posmyra gdzieś za uchem a jego twórca stwierdzi że kopie tyłek. Nie sądzę żeby nagranie drugiej części któregoś z tych albumów skopało tyłek, kalki raczej nie kopią, a na nagranie dzieła na miarę np tych dwóch tytułów Metalliki zwyczajnie nie stać.
   P.S. Rozwaliło mnie to że Kirk stracił cały materiał razem ze srajfonem. Pomijając to czy nic mu w głowie nie zostało, to wszystko zapisuje na „zgubliwym i psujliwym” urządzeniu? Ciekawe jak robili np wspominany „Ride…” jak wtedy takich wynalazków nie było.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *