Jesse Leach z Killswitch Engage napisał na swoim instagramie, że skończył nagrywanie wokali do 5 nowych utworów na 7. album grupy, który ma się ukazać na początku 2016r. Jak mówi:

jesse leach

Jestem pod wielkim wrażeniem kawałka, który właśnie skończyłem. Brzmieniowo i tekstowo wyszedł bardzo uniklanie. To oda do drogi, wzlotów i upadków, przyjaźni i miłości na odległość.

Jak dotąd ta płyta zawiera wszystkiego po trochu i bardziej zadowolony z niej być nie mogę. Wykorzystuję także swój głos w wyższych rejestrach i pozwalam wydostać się chrypie, co zdecydowanie wpasowuje się w mój styl jako wokalisty.

Poruszane na pierwszych 4 utworach tematy są dość ciężkie (mimo, że bardzo się od siebie różnią), więc ten [5] kawałek łagodzi to bardziej pozytywnie niejako zachęcając do wspólnego śpiewania (tak jakby zmieszać punk z metalowymi riffami z lat ’80 z podwójną stopą dla osłody).

Mam szczerą nadzieję, że każdy fan Killswitch Engage znajdzie coś dla siebie na tej płycie. To powiedziawszy, jak dotąd czuję, że dałem z siebie wszystko na tym albumie.

Ponadto, nagrany 31 października 2014r. koncert w The Palladium (Worcester, Massachusetts) ukaże się na DVD planowo przed końcem tego roku.

Natomiast kto nie słyszał nowego kawałka „Loyalty” z drugiej składanki „Catch The Throne”, ma okazję uczynić to teraz:

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *