Legendarny perkusista, Vinny Appice (Black Sabbath, Dio, Heaven & Hell, The Last In Line), zdecydował się opuścić szeregi grupy Kill Devil Hill. Oto, jak wypowiedział się na temat swojej decyzji:

Od początku była to dla mnie wspaniała muzyczna przygoda, ale nadszedł czas by zespół poszedł w swoją stronę a ja w swoją, tak by wszyscy z nas mogli kontynuować tworzenie muzyki, którą kochają.

Basista zespołu, Rex Brown, w następujący sposób skomentował decyzję Appice’a:

Każdy z nas bardzo szanuje Vinny’ego i możliwość gry z nim przez ostatnie kilka lat była dla nas wszystkich ogromnym zaszczytem. Życzymy mu wszystkiego dobrego oraz powodzenia z jego przyszłymi projektami.

Na miejsce Appice’a zespół zwerbował Johnny’ego Kelly (Type o Negative, Danzig, A Pale Horse Named Death). Nowy perkusista tak wypowiedział się o swoim dołączeniu do Kill Devil Hill:

Jestem tym bardzo podekscytowany. Byłem fanem zespołu od czasu ich debiutu i znam ich wszystkich od dłuższego czasu. Oczywistym jest, że bardzo ciężko będzie mi zastąpić poprzedniego perkusistę. Jestem jednak gotowy na to wyzwanie i przygotowuję się do otwarcia nowego rozdziału w historii Kill Devil Hill. To będzie mocne!

Kill Devil Hill: Vinny Apice opuszcza zespół

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *