1. Guesome i Exhumed 5 czerwca wydadzą wspólny split, „A Mind Decayed”. Można już posłuchać tytułowego numeru w wykonaniu Gruesome:

Pre-order: https://bit.ly/twistedhorror


2. Metallica udostępniła kolejny pro-shot zamiast koncertu na żywo. Tym razem to jeden z 5 gigów, jakie w 2009 r. zagrała w Kopenhadze, wykonując m.in. „Damage Inc.”, czy Trapped Under Ice”:


3. Haken szykują nową płytę. Album „Virus” ukaże się 5 czerwca, na nim 11 utworów (z czego jeden w 5 częściach). Poniżej wideo z singlem otwierającym krążek, „Prosthetic”.


4. Fit For An Autopsy wydali wideo z nowym singlem, „Fear Tommorow”, „który leżał jakiś czas i uznali, że teraz jest dobry moment, by go dokończyć”:

Przypominamy, że – choć deklarują, że izolują się w domach – planują wystąpić w Polsce obok Dying Fetus i Thy Art Is Murder pod koniec czerwca.

 


5. Ether Coven wydali wideo do numeru “As The Noose Of The Ever Changing World Tightens Around Your Neck” ze swojej ostatniej płyty, “Everything Is Temporary Except Suffering“. Niestety donosimy jednocześnie, że wokalista/gitarzysta grupy walczy obecnie z rakiem jelita grubego III stopnia. 3 tygodnie temu przeszedł 1. chemioterapię.


6. W sieci udostępniono pro-shot z wystęþu Napalm Death na Nantes Deathfist (28.2.20, Francja):


7. Tony Iommi w ramach walki z koronawirusem wystawił na licytację 6 przedmiotów ze swojej kolekcji – gitara, płyty Black Sabbath, box-sety – wszystko oczywiście z autografem. Jego aukcje znajdziecie tutaj: https://www.ebay.co.uk/usr/queenelizabethhospitalcharity


8. Dino Cazares szuka wokalisty do nowego projektu. Jak mówi, muzycznie będzie on przypominał dokonania innych jego kapel – Fear Factory i Divine Heresy. Wideo ze swoimi wokalnymi możliwościami możecie mu wysyłać na adres dinonewproject@gmail.com.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *