1. Will Carroll (Death Angel) wybudził się z blisko 2-tygodniowej, koronawirusowej śpiączki i cytuje Marka Twaina: „Plotki o mojej śmierci były mocno przesadzone.”

Relacjonuje, że lekarze musieli w tym czasie wypompować z niego kilka litrów płynu i z początku istotnie sądzili, że tego nie przeżyje. Dodaje, że zamierza teraz wrócić do formy i pracować nad 10. albumem zespołu.


2. Steve DiGiorgio z Testament z kolei właśnie otrzymał wyniki testu – choruje na COVID-19. Mówi jednak, że zaczyna się już czuć lepiej, ale wciąż nie na 100%.


3. Sylosis wypuścili wideo do kopiącego „Cycle Of Suffering” z wydanej niedawno, nowej płyty:


  1. Jeśli ktoś miłuje się w metalu z wczesnych lat 2000, to mamy dla niego dobre wieści. Na YouTube pojawił się nowy kanał, wrzucający całe koncerty kapel rosnących w siłę w tamtej dekadzie. Wszystko od Meshuggah, przez Chimairę, Ademę, Sevendust, po Avenged Sevenfold etc.:

https://www.youtube.com/channel/UCBAON0cyl6dbdAC4BJLKnEQ/videos


5. Ulver zapodali nowym kawałkiem „Little Boy”:


6. Zakk Wylde potwierdził oficjalne rozpoczęcie prac nad nowym albumem Black Label Society, wrzucając zdjęcie swoje i swojego syna, Sabbatha Page’a Wielandta Wylde’a, przy pianinie. Jeszcze w tym miesiącu chce skończyć pisać, zaś w maju i czerwcu nagrywać.


7. Jesse Leach, frontman Killswitch Engage, udostępnił solowy utwór „The Path” (klik!), który nagrał ze swoją partnerką. Jak móœi, to ambientowa, medytacyjna muzyka na ukojenie nerwów w dobie pandemii.


8. Carcass przełożyli sierpniową premierę nowej płyty na bliżej nieokreślony termin z uwagi na fakt, iż nie ma komu obecnie tłoczyć płyt. Jak mówią, są teraz ważniejsze sprawy, każą się wszystkim bunkrować i czekać na powrót do normalności za kilka miesięcy.


9. Igorrr wypuścił wideo do numeru „Downgrade Desert” z wydanej właśnie płyty „Spirituality And Distortion”:

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *