1. Gary Holt (Exodus, Slayer), który wcześniej przejawiał łagodne objawy COVID-19, teraz otrzymał oficjalne potwierdzenie, był zarażony koronawirusem. Jak jednak dodaje, czuje się już zupełnie normalnie.


2. Relapse Records zaczęło wrzucać do sieci wcześniej niepublikowane bootlegi Death. Poniżej pierwsze z nich i jedyne na ten moment, nagranie z koncertu w Montrealu w 1995r.:


3. Helloween nagrywają nowy album w hamburskim studio H.O.M.E., gdzie zaczynali w 1984 r., nagrywając pierwsze płyty. Jak informuje zespół, aktualnie kończone są wokale. Poniżej raport ze studia:


4. Metallica udostępniłą pro-shot ze swojego koncertu w Paryżu w 2017 r.:


5. Członkowie Soilwork, Venom Inc., Warbringer i Allegaeon wzięli udział w czelendżu „nagraj coś w jeden dzień” i stworzyli ten oto numer, inspirowany old-schoolową, death-metalową sceną z Florydy:


5. Cro-mags zapowiedzieli nowy album „In The Beginning” na 19 czerwca. Poniżej zaś nowy utwór z płyty, „The Final Test”:

Oficjalnie pobrac można go tutaj: https://gleam.io/v7Wpz/cromags-the-final-test-song-download


6. Dark Tranquillity oficjalnie przyjęli w swoje szeregi Chrisa Amotta (ex-Arch Enemy) oraz Johana Reinholdza (Andromenda). Obaj koncertowali już z zespołem od 2017 r.


7. Tech-deathowcy z Pyrrhon wypuścili „Another Day In Paradise” – singiel promujący nadchodzący album „Abscess Time” (premiera 26 czerwca):


8. Devin Townsend w ramach Quarantine Project zremiksował swój utwór „A New Reign” z 2014 r., z którego ówcześnie nie był zadowolony:


9. Piotr Luczyk znów – skutecznie – zgłasza nagrania z koncertów z udziałem Romana Kostrzewskiego i jego wersji KATa do usunięcia z YouTube, doprowadzając do wyłączania ludziom kont. Tym razem jednak fani odpowiadają masowo zgłaszając jego filmy, by to jego kanał zablokowano.

Źródło: https://www.metalnews.pl/newsy/piotr-luczyk-znow-usuwa-filmy-youtube/

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *