Steel Panther wypuścili wideo do „Heavy Metal Rules”, które w typowym dla nich stylu (w skrócie znanym jako „cycki!”) ukazuje ich życie w trasie:


Zdaniem Davida Lee Rotha, Eddie Van Halen „wcale nie czuje się dobrze” wbrew pojawiającym się w mediach społecznościowych zdjęciom przedstawiającym go w dobrym nastroju. Wg doniesień, cierpi z powodu koplikacji zw. z leczeniem nowotworu.

Z tego też powodu frontman wznowił swoją karierę solową, póki jeszcze ma „siłę śpiewać i tańczyć na scenie rutynowo.” Kilka miesięcy temu stwierdził dosadniej, że „jego zdaniem to już koniec Van Halen.”


Foreigner wystąpią 16 czerwca w katowickim Spodku.


Mike Morton (Lamb Of God) szykuje drugi album solowy (premiera 17 stycznia) pt. „Ether”. Poniżej singiel promujący „All I Had To Lose” z Markiem Moralesem na wokalu:


Stone Temple Pilots wypuścili kolejny numer z nadchodzącej, akustycznej płyty „Perdida” (premiera 10 lutego):


Zespoły działają na rzecz walki z pożarami w Australii. Metallica przeznaczyła $500 tys, Parkway Drive $30 tys + profil na GoFundMe do wpłat dla fanów, Dee Snider wystawił na aukcję swój klasyczny strój z czasów albumu „Stay Hungry” Twisted Sister (1984), Nine Inch Nails wypuścili limitowane koszulki, Sharon Osbourne wyraziła smutek na facebooku, zachęcając fanów do wpłat, a Brian May (Queen) stwierdził, że… „możemy się tylko modlić.”

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *