1. Devin Townsend wypuścił kolejne nowe utwory w ramach „Quarantine Project”. Ciężki „Heavy Factions” z gościnnym udziałem byłych członków The Faceless i The Dillinger Escape Plan, oraz łagodny „Call Of The Void”, inspirowany jednym z utworów All India Radio (artysty, którego album „Can You Hear The Sound” Devin niedawno polecał swoim fanom).

Oba poniżej:


2. Havok udostępnili utwór „Post-Truth Era” z nadchodzącego albumu „V” (premiera 1 maja):


3. Bleed From Within wypuścili wideo z nowym singlem „Into Nothing” z albumu „Fracture” (premiera 29 maja):


4. WVRM wypuścili nowy kawałek, „Angel Of Assassination” (pseudonim Charlotte Corday, zabójczyni lidera Jakobinów z czasów rewolucji francuskiej). Pochodzi z płyty „Colony Collapse”, która ukaże się 3 kwietnia:


5. Brian „Head” Welch ujawnił, w jaki sposób fałszywe konta podszywające się na instagramie próbują wyłudzić od ludzi pieniądze. W tym wypadku $1000 za „VIP-owski identyfikator”:


6. Belgijski Brutus udostępnił wideo z bardzo przyjemnym utworem „Sand”, który nie trafił na ich ostatni album „Nest”:


7. Matt Heavy z Trivium wyjawił, że więcej zarabia siedząc w domu i streamując na Twitchu, niż z pracy na nagrywaniu/koncertowaniu z zespołem.

Cały wywiad: https://www.forbes.com/sites/quentinsinger/2020/03/20/triviums-matt-heafy-details-upcoming-ninth-record-and-how-twitch-has-seemingly-changed-his-career/


  1. Sammy Hagar / Michael Anthony / Jason Bonham / Vic Johnson, czyli The Circle, wypuścili jam ze studia z nowym utworem „Funky Feng Shui”:

9. Ministry kwarantannę przechodzą w studio, gdzie zaczęli nagrywanie nowego albumu – zapowiedział Al Jourgensen, prezentując się fanom w masce przeciwgazowej.

Źródło:


10. Tobias Sammet wyjawił, że pracuje nad nowym albumem Avantasia, podczas gdy Edguy kontynuuje przerwę w działalności, jako że każdy z członków jest wciąż zajęty swoimi sprawami i kolektywnie chcą od siebie odpocząć po ostatnim albumie.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *