1. Till Lindemann, 57-letni wokalista Rammstein, trafił w stanie krytycznym na intensywną terapię do szpitala w Berlinie po konsultacji ze swoim lekarzem. Wbrew fake-newswom, NIE zdiagnozowano u niego koronawirusa. Cokolwiek mu było, jego stan już się poprawił.

Z kolei Will Carroll z Death Angel – mimo doniesień o poprawie samopoczucia – z tego samego powodu nadal przebywa na intensywnej terapii „podpięty pod respirator” – podał właśnie do wiadomości Chuck Billy z Testamentu.


2. Kreator wypuścił wideo z nowym singlem „666 – World Divided”. Pojawi się on na limitowanym 7″ winylu wraz z „Checkmate” Lamb of God 10 kwietnia. Zgadujemy, że pierwotnie wydawnictwo to zaplanowane było na okazję przełożonego (z 18.4 na 20.6) Record Store Day.


3. Ozzy Osbourne z rodziną trzymają się na dystans nawet we własnym domu:


4. Zmarła siostra Dave’a Mustaine’a, która zmagała się z bliżej nieokreślonymi problemami zdrowotnymi od 2017 r.

Jak wyjawił swego czasu frontman Megadeth, zaczął w ogóle grać na gitarze, ponieważ ona „fatalnie grała na pianinie.” Jak wyjaśnił, „Była kiepska, więc zabrałem się za to, żeby zagłuszyć jej grę. To prawda. Mój były szwagier miał gitarę, pożyczył mi ją pewnego dnia i wtedy zrozumiałem, co chcę robić.” Teraz pożegnał ją pisząc, „Miałem szczęście mięć taką siostrę jak ona. Spoczywaj w pokoju, moja droga Michelle.”


5. Nagflar udostępnili wideo do „Vortex Of Negativity” – kolejnego numeru zwiastującego ich 7. album, „Cerecloth” (premiera 8 maja):


6. As I Lay Dying wpuścili do sieci wcześniej niepublikowany numer „Destruction Or Strenght” (nagrany w 2019 r. podczas sesji na ostatni album):


7. David Coverdale (Whitesnake) wrzucił do sieci wideo, na którym wykonuje swój autorski, dobitny „kawałek”, „Coronavirus Blues”:


8. Udostępniono drum-cam z niedawnego koncertu Exodus we Wrocławiu:


9. Rockowy zespół z synem Bruce’a Dickinsona na wokalu, SHVPES, udostępnił nowy utwór „Lion’s Den”:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *