1. Paul Bostaph (Slayer) wyjawił, że pracuje nad nowym projektem z „przyjacielem”, który „jest dobrze wszystkim znany.” Dał ludziom 3 szanse, by zgadnąć, o kogo chodzi, na co zareagował perkusista Overkill, Jason Bitter, pisząc:

„Kerry [King], Garry [Holt] i [Phil] Anselmo. Stary, przecież wszyscy już wiedzą!”

Czy to tylko pobożne życzenia, czy rzeczywiście jest szansa na album od takiego dream teamu?


2. Gary Holt (Exodus) wyjawił, że „ma wszystkie objawy koronawirusa”. Jak jednak dodał w swoim nowym wpisie, Will Caroll z Death Angel – w przeciwieństwie do niego – jest już „bardzo chory” i przebywa w szpitalu:


3. Nergal udostępnił wideo z nowym numerem „Confession” z Niklasem Kvarfothem (Shining) na wokalu. Kawałek zamknie nową płytę Me And That Man, która ukaże się 27 marca:


3. Firewind, zespół Gusa G. (ex-Ozzy Osbourne), wypuścili wideo z nowym numerem „Rising Fire” z nadchodzącej, eponimicznej płyty (premiera 15 maja):


4. Conception, progresywna grupa z byłym wokalistą Kamelot, wracająca po paru dekadach z nowym albumem, wypuściła kolejny nowy utwór, „By The Blues”:


5. Paradise Lost uraczyli nas wideo z nowym singlem „Fall From Grace” z nadchodzącego albumu „Obsidian” (premiera 15 maja):


6. Deep Purple wypuścili klip z nowym kawałkiem „Throw My Bones”, którzy otworzy nową płytę „Whoosh!” (premiera 12 czerwca):


7. Korn wypuścił wideo do „Can You Hear Me”:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *