1. Behemoth zamierza wypuścić nową muzykę w 2021 r. Poza tym Nergal wyjawił, że „naprawdę nie wie”, czy zespół przy okazji zrobi coś na okazję swojego 30-lecia, mówiąc: „Zawsze nabijałem się z faktu, że w Polsce zawsze pełno jest rocznicowych koncertów. Inaczej nikt by nie przychodził. To ciągła rocznica za jebaną rocznicą.” Dodaje jednak, że wie, że fani mogą czegoś oczekiwać, zwłaszcza, że nie zrobili niczego na 20- i 25-lecie, ale śmieje się, że „wolałby skoncentrować się na teraźniejszości” niż „pokazywać, jacy są starzy.”

Cały wywiad: https://www.overdrive.ie/interview-nergal-behemoth-me-and-that-man-i-am-the-master-of-my-decisions-and-my-creativity-and-i-need-that-to-keep-my-balance-adam-nergal-darski/


2. Venom Inc. ruszają z pracami nad drugim albumem. Tony „Demoliton Man” Dolan (gitara) zapowiada, że nowe wydawnictwo przebije poprzednie. Będzie to zarazem ich studyjny debiut z perkusistą Jeramie’em Klingiem (Massacre), który dołączył do grupy w 2018 r. zastępując Abaddona. Jak komentuje bębniarz: „Z tej okazji wypróbowałem nową technikę: tradycyjne bębny zastąpiłem rakietami zakupionymi w piekle… a resztę zestawu? – miotaczami ognia, prochem strzelniczym i działem od czołgu!”


3. Paradise Lost ogłosili, że ich 16. album nosił będzie tytuł „Obsidian” i ukaże się już 15 maja. Dostaliśmy także teaser singla otwierającego krążek:


4. Grave Digger celebrować będą swoje 40-lecie poprzez wydanie 20. albumu studyjnego. Płyta „Fields Of Blood” ukaże się 29 maja i stanowić będzie swoistą podróż przez szkocką historię. Dostaliśmy już pierwszy singiel, nr #2 z płyty:


5. Soilwork wypuścili nowy singiel/wideo, „Desperado”. Stanowi on część trylogii „Feverish”:

 


6. Aversions Crown wydadzą swój 4. album, „Hell Will Com For Us All” 12 czerwca. Dostaliśmy już singiel otwierający krążek:


7. The Black Dahilla Murder zaserwowali wideo z nowym singlem „Child Of Night”. To kolejny numer zwiastujący album „Verminous” (premiera 17 kwietnia):

Wcześniej udostępnili już utwór tytułowy:


8. Emmure z kolei wypuścili klip z kawałkiem „Gypsy Disco”, zwiastującym 8. album, który ukazać ma się w tym roku.

W zeszłym roku zaś dostaliśmy od nich pierwszy singiel:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *