1. Exciter pracują nad nowym albumem. W ciągu kilku miesięcy ma być gotowe demo, po czym pionierzy kanadyjskiego thrahsu szukali będą wydawcy. Na płycie usłyszymy nowego gitarzystę, Daniela Dekaya [z Aggressor], który w 2018 r. zastępił oryginalnego wioślarza, Johna Ricciego.

Wywiad: https://youtu.be/_XnxDwLUgjk


2. 9-latek w coverze Pantery zrealizowanym przez muzyczną fundację O’Keefe radzi sobie całkiem nieźle!


3. Plague Years 22 maja wydadzą nowy album „Circle Of Darkness”. Grupa wydała wideo z singlem promującym, „Play The Victim”:


4. Aborted wydali nowy kawałek, „Gloom And The Art Tribulation”, z EP-ki „La Grande Mascarade”, która ukaże się 17 kwietnia:


5. Every Time I Die zakończyli nagrywanie 16 utworów na 9 płytę. Póki co wiadomo jeszcze tylko tyle, że na płycie albumie pojawią się także goście i że ukaże się później tego roku.

Źródło: https://www.instagram.com/p/B9ax38jhuC5/?utm_source=ig_embed


6. Heaven Shall Burn wypuścili wideo do nowego single „Eradicate”, które reżyserował… Isaac Nebwana – twórca słynnego nigeryjskiego filmu akcji “Who killed Captain Alex?”, który okazał się kopalnią memów. Gitarzyście tak spodobała się historia i zaangażowanie twórcy, że postawił na współpracę. Grupa wyda album „Of Truth And Sacrifice” 20 marca.


7. Eighteen Visions postanowili ponownie nagrać 2 utwory na reedycję albumu „Vanity” (2002), która ukaże się 1 kwietnia na winylu, jednak wspomniane kawałki – otwieracz i numer tytułowy – dostaliśmy już teraz:


8. Naglfar wydali wideo z tytułowym utworem otwierającym nadchodzącą płytę „Cerecloth” (premiera 8 maja):


9. Intronaut wypuścili wideo do numeru „Speaking Of Orbs” z ostatniej płyty:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *