1. Heathen wypuścili numer z nadchodzącej reedycji płyty „The Evolution Of Chaos” (premiera 31 stycznia):


2. Assassin raczy nas nowym kawałkiem „The Swamp Thing” z albumu „Bestia Immundis”, która ukaże się 7 lutego:


3. Gargoyl – progresywny projekt z udziałem gitarzysty Revocation i frontmana Ayahuasca – wyda w tym roku swój debiut pt. „Asomatous”. Poniżej odtwarzacz z 2 numerami z płyty:


4. Foo Fighters wrzucili do sieci kolejną EP-kę z porcją archiwalnych nagrań, tym razem z okresu 1995 r. Można je znaleźć na platformach streamingowych pt. “00959525”. Grupa kombinuje też coś z nową płytą na ten rok.


  1. Apropos Foo Fighters, Taylor Hawkins wypuścił właśnie wideo z kolejnym singlem ze swojej płyty solowej. Jest nim „Middle Child” z gościnnym udziałem Dave’a Grohla:


6. Obscura latem wejdzie do studia, by nagrać nowy album. Póki co zespół jeszcze komponuje i dopina kwestie formalne. Warto przy okazji przypomnieć o polskim koncercie w lutym w warszawskiej Proximie.


7. Za nagrywanie 12. płyty w studio wziął się również Crowbar. Najpierw jednak dostaniemy solowy album frontmana Kirka Windsteina pt. „Dream In Motion” (premiera 24 stycznia).


  1. Coś dla fanów metalcore’ów, ale tych dobrych. Polaris zaserwowali wideo z nowym singlem „Hypermania” z nadchodzącego albumu „The Death Of Me” (premiera 21 lutego):


  1. Jw. ale tym razem jeszcze ostrzej, bo Bleed The Sky z utworem „Serpent” (nowy album „This Way Lies Madness” 17 stycznia):

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *