1. Ozzy Osbourne wypuścił nowy singiel „It’s A Raid” z gościnnym udziałem Posta Malone’a (dziś również premiera całej nowej płyty Księcia Ciemności):

Dostaliśmy również minutową zapowiedź teledysku z utworem „Scary Little Green Men”, w którym Ozzy’ego zagrał znany aktor (i fan metalu), Jason Momoa:


  1. W zeszłym roku Tony Iommi i Ian Gillan zostali zaproszeni do armeńskiej szkoły muzycznej, którą pomogli odbudować. Na miejscu zaskoczono ich wykonaniem coveru Black Sabbath – „She’s Gone” przez tamtejszą orkiestrę. Właśnie ukazało się wideo z tego wydarzenia:

3. Vio-lence zapowiedzieli, że wydadzą nową EP-kę z 5 nowymi utworami. Będzie to ich pierwsze wydawnictwo od 1993 r.

Cały wywiad z Philem Demmelem, w którym zapowiedział płytę: https://www.buzzsprout.com/48505/2791765-ep-242-phil-demmel-vio-lence


4. Norwescy progowcy z Conception (z Royem Khanem, byłym wokalistą Kamelot) 3 kwietnia wydadzą płytę „State Of Deception”. Będzie to ich pierwsze LP od ponad 20 lat, choć po reaktywacji w 2018 r. dostaliśmy już EP-kę „My Dark Symphony.”


5. Dan Nelson (były wokalista Anthrax, a obecnie w Wolfpack Black i Year Of The Tyrant), przyznał się do zarzucanych mu czynów, tj. pobicia dwóch starszych panów (74 i 75 lat) w hotelowej windzie pod koniec sierpnia zeszłego roku. Wyrok ma zapaść 3 kwietnia. Do zdarzenia doszło po tym, jak jeden z nich skomentował stan pijanego Nelsona (zbyt pijanego, by występować, ich zdaniem), słowami „Miałeś ciężką noc.” (wiedzieli, kim jest, bo ich kolega tymczasowo grał w jego zespole w zastępstwie perkusisty). Zajście zostało zarejestrowane przez kamerę, ale po odtworzeniu wideo – wg adwokata Nelsona – nie było aż tak brutalne jak ofiary opowiadały później w mediach (bez rozlewu krwi).


6. Któż skrycie nie kocha Bon Jovi? Oto jest: nowy singiel z nadchodzącej płyty „2020”! :D

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *