1. Tool otrzymał Grammy za utwór „7empest.” Pokonali tym samym Death Angel, Candlemass, Killswitch Engage i I Prevail. Była to jedyna stricte metalowa kategoria w tym roku.


2. Legendarni Psychotic Waltz  udostępnili wideo z nowym utworem „All The Bad Men”. Pierwszy od 23 lat album grupy, „The God-Shaped Void”, ukaże się 14 lutego.

Wcześniej udostępnili także kawałek „Devils And Angels”: https://youtu.be/2u1V8G43ytE


3. Fit For An Autopsy wypuścili klip do numeru „Warfare” z ostatniej płyty:


4. Spodobał nam się ten cytat z Roba Dukesa (ex-Exodus) o komentarzach w internecie:

Jeśli ktoś mi powie, ‚Hey, stary, zwyczajnie nie podoba mi się Twój głos’, to ja na to, ‚Ok. W porządku.’ Ale jeśli ktoś mówi, ‚Ty jebany grubasie’, to niech spierdala. Możesz mi possać i wypierdalać. Bo to nie jest opinia – jesteś po prostu kutasem, żeby być kutasem. Jak nie lubisz mojego wokalu, to spoko. Posłuchaj sobie starego Exodusu. Ale jak chcesz gnoić mnie w sieci, to ok. Cokolwiek. Wisi mi to. Nie wpłyniesz tym na mnie, bo wiem, że gdybyśmy zestawili CV naszych życiowych doświadczeń ze sobą, to byłbyś w tyle. Więc o ile nie nazywasz się Tom Araya, to spieprzaj. To powiedziawszy, są ludzie, którzy powiedzieli mi pewne rzeczy i to mi wystarczyło. Np. kiedy Kerry King powiedział mi, ‚Stary, jesteś najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła się Exodusowi.’ Kiedy mi to powiedział, po tym jak graliśmy razem na Hellfest, kiedy też ostatni raz widziałem Jeffa Hannemana nim zachorował, kiedy to usłyszałem, to przestałem dalej słuchać… Od tego czasu nie przeczytałem już więcej żadnego jebanego komentarza.

Cały wywiad (1,5 godziny!): https://art19.com/shows/no-fn-regrets/episodes/b05c1b0a-3b61-40b5-92fe-886a0052b24d


5. Megadeth udostępnili 15-minutowe, zakulisowe wideo z europejskiej trasy, a konkretnie z koncertu w Kopenhadze:


6. Mario Duplantier (Gojira) nagrał studyjną wersję swojej solówki, którą grywał na żywo na zeszłorocznej trasie:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *