Joseph Payne, były basista Nile i Divine Heresy, nie żyje. Miał dopiero 35 lat. Przyczyna śmierci jest nieznana.

Potwierdził to Dino Cazares (Fear Factory), który określił go mianem „wspaniałego przyjaciela, świetnego kolegi z zespołu i niesamowitego muzyka”, który „choć grał na basie, był także wybitnym gitarzystą.” Równie ciepło wypowiedział się o nim również także Nile, Karl Sanders, który przyjął Joe’go do grupy, gdy ten miał raptem 19 lat.


Adam Nergal Darski opowiada, czym jest „Męstwo”, w nowym numerze Me And That Man. To jedyny utwór na nadchodzącej płycie (27 marca), w którym frontman Behemoth stoi za mikrofonem, w dodatku śpiewając w całości po polsku:


Czy Iron Maiden pracują nad nową płytą? Choć plotki o tym, że album jest już ukończony, wydają się mieć silne fundamenty, Nicko McBrain mówi krótko:

Miejcie na oku IronMaiden.com. To wszytko, co mam do powiedzenia.

Dodaje jednak, że nie należy tego interpretować jako „oczekujcie czegoś lada moment.”

Wywiad: https://youtu.be/wPn7Jw9AtKw


Aerosmith i Joey Kramer, który na dniach pozwał zespół za odmówienie mu gry na scenie po kontuzji, najwyraźniej zakopali topór wojenny. Choć Kramer (po decyzji sędziego na jego niekorzyść) nie wystąpił z zespołem podczas gali MusicCares, to wziął w niej jednak udział i tylko on i Steven Tyler razem przemawiali w imieniu zespołu. A na scenę zapowiedzeni zostali przez branżową prawniczkę słowami: „Są braćmi. Tak o sobie mówią i nawet walczą jak bracia.”


Mąż legendarnego perkusisty, Seana Reinerta, który zmarł nieoczekiwanie na dniach, wydał oświadczenie. Wyjawił, że po powrocie z pracy znalazł go nieprzytomnego w domu. Zastosował resuscytację przy asyście dyspozytorki 911, po czym karetka zabrała go do szpitala. Przyczyna śmierci jest nieznana. Przeprowadzona zostanie autopsja. 3 tygodnie temu oboje przeszli badania i wszystko wyglądało w normie. Sean nie miał też problemów z jakimikolwiek używkami.

Źródło: https://www.facebook.com/officialseanreinert/


Juan Alderete (56 lat), basista Marilyn Manson i The Mars Volta, jest w śpiączce po urazowym uszkodzeniu mózgu, jakiego doznał w wyniku wypadku rowerowego. Doszło do tego mimo, iż był jedynym uczestnikiem zdarzenia (żadnych aut, czy innych uczestników drogi) i miał na sobie kask oraz ochronne ubranie. Jak mówi jego żona, należy czekać, co się wydarzy, ponieważ w tego typu przypadkach zakres możliwych scenariuszy jest bardzo szeroki.


RATT weszli do studia i pracują nad pierwszą od 2010 r. płytą. Jedynymi oryginalnymi członkami zespołu są na dzień dzisiejszy wokalista Stephen Pearcy i basista Juan Croucier. Reszta składu to: perkusista Pete Holmes (Black N’ Blue) oraz gitarzyści Jordan Ziff i Chris Sanders (Britny Fox, Knight Fury).


Jasta (Hatebreed) wypuścił wideo do numeru „Parasitic” z wydanego niedawno albumu solowego:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *