1. Slayer ostrzega fanów przed fałszywymi biletami, jakie pojawiły się w sieci na ich „powrotny występ” na Sweden Rocks 2020 r. w czerwcu podkreślając, że zespół już nie występuje.


2. Disturbed wypuścili klip do ballady „Hold On To Memories”:


3. Ross The Boss, były gitarzysta i współzałożyciel Manowar, wypuszcza kolejny solowy album. Płyta „Born Of Fire” ukaże się 6 marca.


4. Sodom przyjęli w swoje szranki perkusistę Toniego Merkela, zastępując tym samym „Husky’ego”, który niedawno grupę opuścił ze względów rodzinnych. Merkel był dotychczas / jest nadal członkiem mniej znanych kapel jak Sabiendas, Pestlegion, Interstellar Genocide, Frank Blackfire, czy Big End Bolt.


5. Nightwish jest pierwszym zespołem, któremu pozwolono nakręcić wideo w londyńskim Muzeum Historii Naturalnej. Dano im 4 godziny na realizację klipu, który promował będzie nowy album „Human. :II: Nature.” (premiera 10 kwietnia).


6. Slash potwierdza, że „sprawy idą do przodu” w temacie nowego albumu Guns N’ Roses, jednak podkreśla, że nie ma jeszcze żadnych konkretów, głównie z uwagi na zmiany w przemyśle muzycznym.

Jest materiał, nagrywamy, coś się dzieje, ale nie wiemy właściwie, co z tym dalej zrobić. Niektórzy mówią, ‚Zróbcie album w old-schoolowym stylu’, a inni ‚Nie wiemy nawet, co dziś w ogóle oznacza kupować płyty’.

We wrześniu mówił, że skupia się pisaniu nowej muzyki GN’R i że należy oczekiwać jej wydania albo jako pełny album, albo jako niezależne single. Że nie ma dziś już „jednej dobrej formuły”, choć sam spodziewa się, że jednak zdecydują się na płytę.

Cały wywiad: https://guitar.com/features/interviews/namm-2020-slash-gibson-collection-his-new-gibson-collection-new-guns-n-roses-album/


8. Billy Corgan wyjawił, że Smashing Pumpkins mają już 21 utworów na nowy album, nad którymi pracują od roku.


9. Duff McKagan opowiedział o tym, jak powstał nowy album Ozzy’ego Osbourne’a. Co ciekawe, cała muzykę na płytę napisali i nagrali wraz z Chadem Smithem i producentem Andrewem Wattem raptem w 4 dni.

Cały wywiad:


10. Wokalista Mars Volta, Cedric Bixler-Zavala, wyjawił, że musiał przedwczoraj uśpić swojego psa (już drugiego) po tym, jak scjentolodzy go otruli. Ma to być ich zemsta za pozew jego żony przeciw aktorowi Danny’emu Mastersonowi za to, że zgwałcił ją pod koniec lat 90. Inne kobiety również go o to oskarżają. Nie trzeba chyba dodawać, że wspomniany aktor jest członkiem kościoła scjentologicznego.

Więcej: https://www.stereogum.com/2071019/cedric-bixler-zavala-danny-masterson-dog-scientologists/news/?fbclid=IwAR1-8V9fkAJPvvNGl78rS61a6n5b4UnJuubXm9bl8345qijeC6fwJQ5jIHA


10. John Dolmayan (System Of A Down) 28 lutego wyda swój solowy album z coverami, pt. „These Grey Men”. Poniżej wideo z interpretacją numeru Radiohead, śpiewaną przez M. Shadowsa (Avenged Sevenfold) i z solówką Toma Morello (Rage Against The Machine). Na płycie znajdą się również covery Eminema, Davida Bowie’ego, Madonny i in.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *