W najnowszym wydaniu brytyjskiego Metal Hammera Kerry King i Tom Araya zostali zapytani, czy śmierć Jeffa Hannemana miała jakikolwiek wpływ na ich relację z Davem Lombardo:

Kerry: Niee. To dlatego nigdy nie mówiłem o tym w prasie. Całe to gówno, które opowiadano o mnie i Tomie, czy kimkolwiek… jeśli ja już na coś nie odpowiadam, to musi to być coś naprawdę idiotycznego.

Tom: Nie chcę tego mówić, ale to nie pierwszy raz, kiedy Dave postawił nas w takiej sytuacji. W końcu czekał aż wsiądziemy do samolotu do Australii i nagle znalazł się w internecie, przedstawiając wszystko całemu światu, kiedy nie był to interes niczyj inny niż nasz. Dowiedzieliśmy się o tym 16 godzin po fakcie. To powinno dać ci obraz tego, z jakim charakterem mamy do czynienia. Jeśli to nie było celowe to zdecydowanie na takie wyglądało.

Czy więc drzwi dla Lombardo są na zawsze zamknięte w Slayerze?

Kerry: Tak bym to widział. Wiele się nauczyłem… [śmiech] Muszę powiedzieć, że uczę się czegoś każdego dnia. Ale nigdy nie mówię nigdy, ponieważ sądziłem, że te drzwi zostały na dobre zatrzaśnięte za pierwszym razem. Ale czy są zamknięte dzisiaj? Tak, i zamek na nich jest całkiem dobry.

slayer kerry king tom araya 2015

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *