Kayne West został ostatnio sfotografowany w koszulce Testamentu ze swoją żoną, Kim Kardashian. Alex Skolnick zobaczywszy to zdjęcie nie szczędził komentarza:

O nie, nie zrobił tego! Zaraz, a jednak… Boże drogi. Cały ten zgrzybiały klan musiał nabyć gdzieś stos starych koncertowych koszulek (z tej samej kupki pochodzi t-shirt Slayera Kourtney Kardashian*), co jakimś sposobem stało się szczytem mody (kto by pomyślał?!!). Nie do pomyślenia jest, żeby którykolwiek z tych pop-kulturowych sępów miał pojęcie, kim są te zespoły. Zgaduję, że on myśli, że to jakaś grupa religijna (nie pierwszy raz by się tak zdarzyło). Tzn. jeśli w ogóle myśli, co ostatnio wydaje się mało prawdopodobne. A już myślałem, że te czasy dziwniejsze już być nie mogą…

Po tym jak ten prywatny post obiegł media, Alex zrobił jeszcze update, jednak ani trochę nie odcina się on od powyższego, wręcz przeciwnie.

* Tak naprawdę Kourtney Kardashian, podobnie jak jej siostra Kim, czy Justin Bieber, nosi koszulki Metalliki (ale absolutnie nie winimy Skolnicka, że ich nie rozróżnia). T-shirty Slayera upodobała sobie natomiast ich przyrodnia siostra Kendall Jenner (w reakcji na co Gary Holt wystąpił w krótkim rękawku z napisem „Kill The Kardashians”)

kayne

kayne west testament

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *