Wg nakazów aresztowań, do których dostęp uzyskała lokalna prasa, 53-letni Karl Logan, gitarzysta Manowar, aresztowany pod 6 zarzutami posiadania dziecięcej pornografii (aktualnie oczekuje na proces na wolności po wpłaceniu kaucji), miał być rzekomo w posiadaniu kilku wideo z udziałem dziewczynek w wieku 4–12 lat, wykonujących różne czynności seksualne.

Jak podała prasa, każdy z filmików został w nakazach szczegółowo opisany. Wg doniesień reportera, jedno nagranie przedstawiało „dziewczynkę w wieku 10–12 lat, która się dusi i jest w wyraźnym stresie”.

Tym samym dalece mniej prawdopodobne wydają się doniesienia / spekulacje z fanowskich for internetowych, jakoby miało chodzić o „niewinne wideo” z udziałem nastoletnich fanek / groupies, których wieku mógł nawet nie być świadom.

Manowar niedawno skomentowali aresztowanie Logana (które podano do publicznej wiadomości kilka miesięcy po fakcie dopiero po zainteresowaniu dziennikarza), w następujący sposób:

Odnosząc się do aresztowania Karla Logana i zarzutów przeciwko niemu – z uwagi na fakt, że Karl i jego prawnicy zajmują się tymi sprawami, nie będzie występował z Manowar. Nowy album i nadchodząca trasa pozostają bez zmian.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *