Zespół Kamelot zamieścił na serwisie YouTube pierwszą część podsumowania swojej trasy w postaci upamiętniających koncerty filmików. Jeden z nich możecie zobaczyć poniżej. Ostatni album grupy, „Silverthorn„, został wydany 30 października 2012 roku przez wytwórnię Steamhammer/SPV. Krążek jest pierwszym wydawnictwem powstałym z udziałem Tommy’ego Karevika, szwedzkiego wokalisty znanego z zespołu Seventh Wonder. W wywiadzie dla Loudwire z 2012 r., Thomas Youngblood, gitarzysta, powiedział, co Karevik wnosi do zespołu:

Myślę, że kiedy zdecydowaliśmy się na nowego wokalistę, chcieliśmy, żeby zespół się rozwinął, nie tylko żeby się utrzymał, czy przetrwał. I myślę, że z Tommym nam się to uda. On jest nie tylko wyjątkowym wokalistą, pisze też wspaniałe utwory i znacznie wyprzedza moje oczekiwania co do bycia frontmanem zespołu. Ludzie przychodzący na koncerty zobaczą, że jest on siłą, z którą należy się liczyć. Szczerze, nie sądzę, żebyśmy mogli wybrać lepiej. Na początku byliśmy trochę niepewni, co przyniesie przyszłość, ale teraz już nie możemy się jej doczekać.

Pierwsza część podsumowania trasy Kamelot po Ameryce Południowej jest do obejrzenia poniżej. http://www.youtube.com/watch?v=RUkB7j2xzsQ

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *