Rock And Roll Fantasy Camp to interaktywne wydarzenie muzyczne odbywające się w różnych miastach na terenie całych Stanów Zjednoczonych, w Londynie, a nawet na Bahamach. Przedsięwzięcie trwa zazwyczaj od jednego do sześciu dni i polega na tym, że jego uczestnicy mogą uczyć się pisać i nagrywać muzykę w profesjonalnym studiu nagraniowym u boku największych gwiazd z branży muzycznej. Na zakończenie imprezy sławy wraz z uczestnikami obozu wspólnie występują na scenie.

W jednej z edycji trwającej od 27 lutego do 2 marca 2014 roku wziął udział zespół Judas Priest (Rob Halford – wokal, Ian Hill – bas, Richie Faulkner – gitara, Scott Travis – perkusja). Wydarzenie odbyło się w Las Vegas w MGM Grand Hotel & Casino. Oprócz Judasów opiekunami obozu byli: Zakk Wylde (Black Label Society), Geoff Tate (Queensryche), Lita Ford, Rudy Sarzo (Quiet Riot, Ozzy Osbourne, DIO), Vinny Appice (DIO, Black Sabbath, HEAVEN & HELL) i Phil Soussan (Ozzy Osbourne).

Muzycy z Judas Priest bardzo miło wspominają chwile na obozie:

Czas spędzony na The Rock ‘n’ Roll Fantasy Camp w Las Vegas był wspaniały. Spotkaliśmy tam naszych niesamowitych fanów, kilku starych przyjaciół, no i cieszyliśmy się z możliwości grania ze wszystkimi obozowiczami.

Judas Priest bierze udział w The Rock And Roll Fantasy Camp [zdjęcia + wideo]

Filmy i zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć poniżej:

Zdjęcia

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *