Judas Priest są obecnie na trasie koncertowej promującej ich ostatni album, „Firepower”. Po europejskim odcinku trasy przyszła pora na kolejne odwiedziny Stanów Zjednoczonych, tym razem w ramach trasy co-head z innymi gigantami rocka – Deep Purple.

Zgodnie z tradycją, Judas Priest zagrali kolejny utwór, którego od dawna nie było w setlistach. Tym razem wybór padł na „Delivering The Goods” z płyty „Killing Machine” (znanej też jako „Hell Bent For Leather”). Ostatni raz zagrano go w 1980 roku.

Nie jest to jedyna zmiana w repertuarze koncertowym zespołu. Halford i spółka odświeżyli też „Desert Plains”. Co prawda utwór ten przypomnieli już w drugiej połowie 2015 roku, a jego wykonanie z gdańskiego koncertu trafiło nawet na DVD „Battle Cry”, jednakże obecnie zespół sięga po tę kompozycję dość rzadko, przez co uznać ją można za kolejny rarytas.

2 Komentarze Judas Priest po latach przypominają kolejnego klasyka na żywo [WIDEO]

    1. HBFL

      Halford prompterem w niektórych numerach wspomaga się od lat. Nie ma w tym nic dziwnego, gość właśnie skończył 67 rok życia. Grunt, że śpiewa znakomicie.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *