Rob Halford spotkał się z Lady Gagą po jej występie w San Diego wcześniej w tym miesiącu. Przybył na miejsce z Lady Starlight, przyjaciółką i współpracowniczką Gagi, która supportowała Judas Priest w 2011r. Podczas spotkania legenda rocka i gwiazda pop rozmawiali nawet o kolaboracji:

Jestem wielkim fanem Gagi odkąd tylko pojawiła się na scenie. Zwyczajnie kocham wszystko, co sobą reprezentuje. Po pierwsze, jej głos jest niezwykły. Kocham jej głos. Osiągnęła muzyczny sukces, gra także na pianinie, jest po prostu świetną kompozytorką. I jest światłem w tunelu dla wielu ludzi na tym świecie.

To było naprawdę coś. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na rozmowę. Jest zajęta. Ja jestem zajęty. Ale zgodziliśmy się spotkać w pewnym momencie i po prostu spędzić czas, i może coś zrobić. Nie wiem, czy to kiedykolwiek się wydarzy, ale kocham ją na zabój.

rob halford lady gaga

W ubiegłym miesiącu Halford powiedział dla Yahoo! Music, że podczas koncertów Judas Priest na trasie „Epitaph” Gaga miała być gościem specjalnym na scenie:

„Gaga zadzwoniła i powiedziała, ‚Czy mogę usiąść z tyłu motocykla Roba, kiedy będzie wyjeżdżał i wykonać z nim ‚Hell Bent For Leather’?’ Ja na to, ‚O Boże! Taka diva. Niech to się stani!’ Ale nie mogła tego zrobić. Wylądowała w Nebrasce, Omaha, na sesji, która trwała tydzień. Jeśli to nie jest potwierdzenie, że ktoś z niesamowitym talentem, kto nie siedzi w metalu, mimo to nadal garnie do metalu, to nie wiem, co nim jest.

Po prostu ją kocham. Jest zaproszona do czegokolwiek byśmy nie robili. To absolutna metalówka. Jest naprawdę hardcorowa, a jej głos – o mój Boże. Ma najpiękniejszy głos. Ze wszystkich świeżych ludzi w tej branży ona jest najniezwyklejsza i dźwiga to wszystko na plecach. To niesamowity sukces w dzisiejszym świecie… Wszystko, co robi, kiedy występuje, to prawdziwa sztuka. Przesuwa granice i wyraża wiele miłości i ogromnego zaangażowania we wszystko, w co wierzy. Po prostu uważam, że to wspaniałe.’

Lady Gaga znana jest z wypowiedzi, w których wyraża zamiłowanie do Iron Maiden i Black Sabbath. Pojawiała sie także na fotkach z Alice Cooperem, czy Charliem Benante z Anthraxu.

Na koniec posłuchajcie świetnie zmontowanego mash-upu Lady Gagi z Judas Priest i spójrzcie daleko w przyszłośc ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Q-ZlRl1_4Ws

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *