W wywiadzie dla brytyjskiego Classic Rock (wideo poniżej), przeprowadzonego podczas festiwalu Rock on the Range 2015, Ian Hill i Richie Faulkner zostali zapytani, czy fani Judas Priest mogą spodziewać się kolejnego albumu po ostatnim „Reedemer of Souls”.

Ian Hill:

Nie widzę powodu, dla którego nie powinno być kolejnej płyty Priest w przyszłym roku. Jest jeszcze dość wcześnie; wciąż koncertujemy z „Reedemer”. Pod koniec roku zbierzemy się do kupy i pójdziemy dalej.

Richie Faulkner:

Myślę, że przyszły rok to trochę optymistyczne stwierdzenie. Jak powiedział Ian, przez większość tego roku jesteśmy na wyjeździe. Ale ostatni album, który nagraliśmy, „Redeemer of Souls”, był bardzo kreatywny. Wpadaliśmy na pomysł za pomysłem i tak dalej. W zasadzie musieliśmy przerwać proces twórczy, bo inaczej nie starczyłoby nam czas na nagranie tego wszystkiego. Mając na uwadze to i kreatywną energię, która nam towarzyszyła, byłbym pewien, że będzie kolejna płyta Priest. Może nie w przyszłym roku, ale z pewnością zaczniemy się temu przyglądać w przyszłym roku.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *