W ostatnim wywiadzie dla KFMX frontman Korna, Jonathan Davis, mówił o wspólnej trasie jego zespołu ze Slipknotem. Wokalista przyznał, że czuł się trochę niespokojnie w roli supportu dla takiego metalowego giganta:

Nie zamierzam kłamać. Byłem poddenerwowany otwierając koncerty Slipknota, ponieważ oni są naprawdę ekstremalną metalową kapelą. Nie wiedziałem, jak oni wszyscy dają temu radę. Ale podczas tej trasy spotkaliśmy się jedynie z miłością ich fanów i fanów Korna, która do nas trafiała.

Davis dodał, że podczas trasy Korn zdecydował się ułożyć naprawdę zabawną setlistę i rozluźnić atmosferę w zespole:

Naprawdę chcieliśmy zrobić coś innego, bo wiesz, graliśmy przed Slipknotem. Ich atmosfera na scenie wygląda jak piekło, jest mrok i ogień. My chcieliśmy zrobić coś, co będzie totalną przeciwnością, coś, co będzie nakręcać imprezę.

Wokalista powiedział również, że 20-letnie doświadczenie Korna na scenie pozwoliło im odbyć jedną z ich najlepszych tras:

Nabraliśmy dużo rozsądku z powodu wielu lat w trasie i tego typu rzeczy. Naprawdę czadowo jest być w stanie koncertować od tak dawna – to widać po naszych występach. Mamy dużo doświadczenia i jesteśmy w bardzo dobrej formie.

Cały wywiad możecie przeczytać pod tym linkiem.

Jonathan Davis (Korn): "Byłem poddenerwowany otwierając koncerty Slipknota"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *