Zespół John Revolta zaprezentował właśnie nowy klip zrealizowany do utworu 9 – 1. Jak tłumaczą muzycy, to połączenie teledysku z lyric wideo i niejako podsumowanie 6 lat aktywności.

Przypomnijmy, z końcem ubiegłego roku John Revolta udostępnił w całości do odsłuchu swój ostatni album Freedom Bomb.

– Nasz najnowszy teledysk zrealizowaliśmy, posiłkując się zgromadzonymi materiałami wideo z licznych wyjazdów i koncertów – mówi Bartes, gitarzysta w zespole. – Utwór 9 – 1 pochodzi z płyty Freedom Bomb, sam klip to trochę podsumowanie 6 lat wspólnego grania i ostatniej płyty. – dodaje muzyk.

Jak informuje zespół, obecnie muzycy pracują nad kolejnym krążkiem, tym razem mają się na nim znaleźć teksty wyłącznie w języku polskim.

John Revolta to czteroosobowy skład z Wrocławia, powstały w 2012 r.  W swojej twórczości formacja łączy elementy takich gatunków, jak hard rock, grunge, stoner i punk rock. Wrocławianom nie można jednak odmówić własnego brzmienia oraz nowoczesnego podejścia do grania muzyki rockowej. John Revolta ma na koncie dwa albumy: Explode z 2013 oraz wydany w 2016 Freedom Bomb. Obecnie formacja pracuje nad trzecim krążkiem.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *